Pagalba

Turite klausimų? Reikia pagalbos? Būtinai patarsime! Skambinkite 8 700 55525, rašykite info@aviakasos.lt

 

AVIABILIETŲ REZERVAVIMAS

Užpildykite visą aviabilieto rezervavimui reikalingą informaciją.

Reikalingo miesto pavadinimą galite pasirinkti iš meniu. Jei meniu nerandate Jums reikalingo miesto, įveskite jo pavadinimą lietuvių arba anglų kalba ir sistema pateiks miestų sąrašą pagal Jūsų įvestas miesto pavadinimo pirmąsias raides. Jei nežinote tikslaus miesto pavadinimo, pasirinkite reikiamą miestą iš išsiskleidžiančio miestų sąrašo.

Pasirinkite skrendančių keleivių skaičių.

Užpildę reikiamus laukelius, spauskite „Ieškoti mažiausios kainos" ir laukite, kol sistema pateiks Jums geriausius skrydžio variantus.

Išsirinkę Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį pasiūlymą, spauskite "Užsakyti".

 

Jei rezervuodami aviabilietą pasirinkote ir automobilio parkavimo bei draudimo paslaugas, šių paslaugų užsakymą patvirtinančius dokumentus gausite elektroniniu paštu.


REZERVACIJOS PATVIRTINIMAS

Kai Jūsų rezervacija bus patvirtinta, el. paštu gausite pranešimą su rezervacijos patvirtinimo numeriu.

Jei negavote pranešimo el. paštu, gali būti, kad blogai buvo įvedėte el. pašto adresą.

Jei adresas įvestas gerai ir tokio pranešimo negaunate per 12 val., informuokite el. paštu: info@aviakasos.lt arba telefonu 8 700 555 25.


REGISTRACIJA SKRYDŽIUI

Tam, kad būtumėte tikri, jog aviakompanija nepanaikino Jūsų rezervacijos, pasistenkite registracijai į lėktuvą atvykti laiku. 

Įprastai keleivių registracija į skrydį pradedama likus 2 valandoms iki numatyto išvykimo laiko. Registracija baigiama likus 30-45 minučių iki numatyto išvykimo laiko. Kiekvienu atveju keleivis privalo pasitikslinti baigiamos registracijos informaciją su aviakompanija ar AVIAkasos.lt konsultantu. Pasibaigus registravimo laikui, keleivis nebus priimtas į skrydį jokiomis aplinkybėmis.

Nepamirškite pasitikrinti skrydžio detalių likus bent 1 parai iki skrydžio: www.checkmytrip.com įveskite keleivio vardą bei rezervacijos kodą arba kreipkitės į AVIAkasos.lt konsultantą.

 

SKRYDŽIO PATVIRTINIMAS

24 val. prieš vietinį skrydį Jūs privalote patvirtinti savo atgalinio bilieto datą, prieš tarptautinį skrydį - 72 val. Tai galima atlikti susisiekus su AVIAkasos.lt konsultantu. Nepatvirtinus savo skrydžio, aviakompanija turi teisę Jūsų rezervaciją panaikinti. Skrydžių laikai ir maršrutai aviabiliete nurodomi pagal bilieto spausdinimo metu galiojančius tvarkaraščius. Aviakompanija gali atlikti pakeitimus be išankstinio įspėjimo.

 

AVIABILIETŲ APRIBOJIMAI

Kiekvieno aviabilieto taisyklės gali numatyti tam tikrus apribojimus bilieto keitimui ar grąžinimui. Bet koks bilieto datos, aviakompanijos, maršruto ar keleivio vardo/pavardės keitimas gali būti draudžiamas arba papildomai apmokestintas. Prieš renkantis bilietą, būtina apgalvoti ar nesikeis kelionės planai.

 

PATIKRINIMAS PRIEŠ SKRYDĮ

Prieš skrydį visiems išvykstantiems keleiviams ir jų bagažui privalomai turi būti atliktos aviacijos saugumo tikrinimo procedūros, kurias vykdo oro uosto aviacijos saugumo darbuotojai. Tai daroma tam, kad į saugumo zonas ar į orlaivius nebūtų įnešti draudžiami ar pavojingi daiktai. 

 

BAGAŽAS

Jūsų ir kitų keleivių saugumui bei patogumui kiekvienas keleivis į lėktuvo saloną gali pasiimti tik 1 vienetą rankinio bagažo. Įprastai leidžiamas rankinio bagažo svoris nuo 5 iki 10 kilogramų, registruojamo bagažo svoris nuo 15 iki 32 kilogramų. Bagažas turi atitikti aviakompanijos, su kuria skrendate, taikomus svorio ir dydžio apribojimus. Rankiniame bagaže LEIDŽIAMA turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį. Vienas krepšelis - vienam keleiviui. Daiktai, kuriuos DRAUDŽIAMA gabenti orlaivio krovinių skyriaus bagaže: sprogstamieji įtaisai, įskaitant detonatorius, sprogdiklius, granatas, minas ir sprogmenis; dujos, įskaitant propaną ir butaną; degūs skysčiai, įskaitant benziną ir metanolį; degiosios kietosios ir reaktyvios medžiagos, įskaitant magnį, prakuras, fejerverkus ir signalines raketas; oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai, įskaitant balinamąsias medžiagas ir automobilio remontui naudojamas priemones; nuodingosios ar infekcinės medžiagos, įskaitant žiurkių nuodus ir infekuotą kraują; radioaktyviosios medžiagos, įskaitant medicininius arba komercinius izotopus; korozinės medžiagos, įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius; transporto priemonės kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro. Dėl išsamesnės informacijos apie rankinio bagažo vežimo sąlygas ir taisykles prašome kreiptis į Jus skraidinančią aviakompaniją arba į AVIAkasos.lt konsultantą avibilieto įsigijimo metu.    

*AVIAkasos.lt pasilieka teisę apmokestinti aviabilieto grąžinimus, keitimus ar kitas specialias aptarnavimo paslaugas.

 

Keliaudami lėktuvu NEPAMIRŠKITE: kelionės dokumentų, galiojančio paso bent 6 mėn. nuo planuojamo grįžimo datos (arba ID kortelės, jei keliaujate į ES šalis), galiojančios vizos, medicininių išlaidų draudimo, skiepų pažymėjimo (jei to reikalauja šalies į kurią vykstama įstatymai), užsienio valiutos, kreditinių kortelių, tarptautinės studento/jaunimo/pedagogo nuolaidų kortelės (ją įsigyti galite čia: www.ZipTravel.lt), patikrinti įvažiavimo į kitas šalis sąlygas (dauguma pasaulio šalių reikalauja, kad įvažiuodamas keleivis turėtų tam tikrą pinigų sumą ir/ar bilietą kelionei tęsti arba bilietą skrydžiui atgal). Be galiojančio paso ar reikalingų vizų Jūs nebūsite įleisti į lėktuvą. Likus keletui dienų iki skrydžio, pasitikrinkite su mūsų konsultantais ar nesikeitė Jūsų skrydžio detalės.